Frigotehnist

Angajăm:

Departamentul comercial

Scopul funcției: Executarea operatiunilor de asamblare, instalare, reparare, intretinere și gestionare a consumabilelor sistemelor frigotehnice.

Atribuțiile de bază includ:

  • verificarea periodică a stării tehnice a instalațiilor frigorifice aflate în locațiile companiei, intervenția și remedierea defecţiunilor constatate în așa fel încât să nu pericliteze activitatea salariaţilor și calitatea produselor din carne  de pui broiler în stare congelată și refrigerată;
  • verificarea, curățarea, întreținerea, funcţionarea instalaţiilor frigorifice și de aer condiționat în punctele comerciale aflate în raza de influiență a Departamentului comercial;
  • montarea dispozitivelor de protecţie corespunzătoare fiecărui utilaj functional;
  • întocmirea procesului verbal de recepție care să ateste montarea pieselor de schimb sau curățarea, cu unitatea şi utilajul pe care a fost montat/curatat;
  • ocazional face deplasări în afara orașului.

Cerințe față de candidat:

  • studii tehnice in domeniu sau experienta 2 ani intr-o functie similara;
  • disponibiltatea pentru deplasări ocazionale în teritoriul deservit de companie.

Compania ofera:

  • pachet salarial și social stimulativ;
  • transport si alimentatie gratuita;
  • mediu de lucru dinamic.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304.

E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: 022-66-70-84, 060576304

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Linella

Frigotehnist or. Chișinău

Linella • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Ecolux

Instalator frigotehnist

Ecolux • Сегодня, Кишинев

Vitra SRL

Inginer frigotehnist

Vitra SRL • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию