Clientul nostru - una din cele mai mari Companii producătoare de băuturi din republica Moldova este în căutare

FINANCE CONTROL SPECIALIST / FINANCE ANALYST, CHISINAU

RESPONSABILITĂȚI:
- Întocmirea regulată a rapoartelor financiare, a bugetelor, a rapoartelor de cost și a prognozelor financiare;
- Pregătirea rapoartelor și analizelor manageriale;
- Responsabilitate pentru controlul bugetar;
- Asigurarea conformității cu politicile și procedurile financiare interne și contabile;
- Asigură un sistem eficient de contabilitate managerială;
- Pregătirea informației pentru auditul anual, abrobat de auditorul extern autorizat.

CERINȚE:
- Studii în domeniul Contabilitățiisau Finanțelor, Masteratul este un avantaj;
- Minim 3 ani de experiență în poziții similare;
- Cunoașterea IFRS;
- Abilități analitice puternice, capabile să facă față situațiilor ambigue / complexe și proiectelor multidisciplinare;
- Experiență în utilizarea MS Office (utilizator Excel avansat), SAP;
- Cunoașterea limbilor Engleză, Rusă, Română;
- Bune abilități de comunicare și de prezentare.

AVANTAJE:
- O experiență unică de învățare în Companie;
- Angajare oficială conform legii MD;
- Experiență de muncă cu potențial mare de creștere;
- Prânz plătit;
- Acces gratuit la sală de gimnastică a Companiei;
- Al treisprezecelea salariu;
- Telefon mobil, mașină de serviciu pentru deplasări.

Daca sunteti cointeresaţi de acest post, rugăm, să trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: dopomoga.moldova@gmail.com, indicând în linia de subiect denumirea pozitiei.
Informaţii suplimentare la telefon: (+373) 788 08 500

E-mail: Dopomoga.Moldova@gmail.com

Phone:  + 373 788 08 500

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть