Specialist în recrutare

Angajăm:

Echipa BEMOL recrutează Specialist în recrutare orientat către rezultate performante și proactiv.

Responsabilitățile rolului:

  • Vei gestiona platformele de recrutare, vei elabora și plasa anunțurile de angajare;
  • Vei selecta candidați în baza CV-urilor, pe anumite tipuri de funcții, și-i vei intervieva;
  • Vei oferi suport în procesul de recrutare la toate etapele;
  • Vei gestiona baze de date ale salariaţilor, operând în timp şi în mod corect contractele de muncă şi modificările acestora;
  • Vei monitoriza stagiarii în perioada de onboarding;
  • Vei arhiva (în format fizic și electronic) acte ce țin de dosarele angajaților;
  • Vei fi responsabil de respectarea prevederilor normative interne, a procedurilor de lucru specifice poziției și a legislației muncii;
  • Vei realiza rapoarte şi analize privind indicatorii de HR.

Studii și experiență necesară:

  • Studii superioare în Resurse Umane sau alte arii conexe;
  • Experiență de cel puțin un an într-o poziție similară;
  • Fluență în limbile română și rusa;
  • Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office la nivel avansat;

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Salariu competitiv;
  • Graficul de muncă Luni-Vineri, 09:00-18:00;
  • Tichete de masă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Tipul de job: Full-time
Orașul: Chișinău, s. Centru, la intrarea în Parcul Ștefan cel Mare.

Expediază CV-ul însoțit de o fotografie:

  • la adresa hr@bemol.md
  • la subject specifică rolul pentru care aplici – Specialist în recrutare

E-mail: hr@bemol.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть