Felcer/ă laborant/ă (Telecentru)

Rețeaua de laboratoare Alfa Diagnostica este în căutarea colegilor care se vor alătura echipei noastre de specialiști:

Rețeaua ALFA diagnostica prezintă o companie medicală modernă, furnizor de un spectru larg de analize și consultații medicale, care se află în permanentă creștere isi cauta personal medical cu experiența de lucru în laborator.

Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Reduceri la serviciile companiei;
  • Tichete de masă;
  • Salariul motivant și achitat la timp;
  • Posibilitatea de avansare și formare profesională;
  • Posibilitatea de a lucra într-un Laborator de ultimă generație;
  • Grafic l-v, sâmbătă.

Cerințe:

  • Studii medii speciale în medicină (felcer);
  • Experiența de muncă în laborator - de la 1 an;
  • Cunoașterea standardelor din domeniul medicinei de laborator.

Responsabilități:

  • Asistarea la efectuarea investigațiilor medicale de laborator (clinica);
  • Prelucrarea materialului biologic;
  • Cunoașterea și respectarea regulilor de laborator;
  • Participarea la îmbunătățirea procesului și metodelor de efectuare a investigațiilor.

Candidații sunt rugati să expedieze CV-ul pe adresa electronică: hr@alfalab.md sau să ne contacteze la numărul de telefon: 076 010 397.

Vă invităm să deveniți un membru prețios a echipei noastre de specialiști!

E-mail: hr@alfalab.md
Telefon: 076 010 397

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть