Angajăm:

F&B Manager

Responsabilități
• Gestionează și supervizează activitatea Departamentului Alimentație, cu scopul de a optimiza nivelul de calitate a produselor și serviciilor oferite, prin urmare asigurând satisfacția clienților;
• Controlează prepararea şi servirea eficientă, promptă şi calitativă a tuturor bucatelor şi băuturilor în cadrul restaurantului, cât şi deservirea tuturor evenimentelor;
• Asigură menţinerea marjei de profit pe departamentul gestionat şi previne depăşirea costurilor aprobate prin aplicarea sistemelor eficiente de control;
• Organizează şi monitorizează funcţionarea eficientă şi calitativă a deservirii clientilor, inclusiv executarea promptă şi calitativă a comenzilor, şi respectarea de către personalului din subordine a ţinutei profesionale şi a standardelor de deservire;
• Monitorizează curăţenia şi întreţinerea încăperilor departamentului, precum si aranjarea impecabila a meselor.

Cerinţe
• Studii superioare de specialitate;
• Experienţă relevantă de cel puţin 3 ani;
• Cunoştinţe avansate în domeniul alimentației publice;
• Abilităţi excelente de gestionare a personalului;
• Abilități excelente de comunicare verbală şi scrisă;
• Deprinderi de ascultare activă, acordarea atenției depline persoanelor cu care comunică, clarificarea tuturor momentelor; Focus pe deservirea clientului;
• Cunoaşterea la nivel fluent a limbilor română şi rusă (engleza constituie un avantaj); Abilităţi excelente de planificare;
• Abilităţi excelente de lucru în echipă;
• Abilităţi excelente de planificare si gestionare a timpului, atenţie la detalii;
• Atitudine proactivă.

Noi oferim:
• Program de lucru full time;
• Pachet social integral;
• Salariu atractiv;
• Mediu de lucru plăcut si dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: i.usataia@aterra.md  cu specificarea postului pentru care aplica.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть