Farmacist(ă), Poșta Veche

Rețeaua de Farmacii Salut parte a Grupului de Companii Felicia anunță concurs pentru poziția de

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică și unită, să îți construiești o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îți oferă șansa de a te dezvolta profesional și personal, încearcă-ți șansa! Te așteptăm în echipa noastră!

OFERIM:

  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Instruire și pregătire profesională continuă din partea companiei;
  • Posibilitate de creștere profesională;

CERINȚE:

  • Studii medii sau superioare în domeniul farmaceutic;
  • Experiența de lucru în domeniu va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Eliberarea produselor farmaceutice și parafarmaceutice;
  • Acordarea de consultații și recomandări pacienților;
  • Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;

Dacă citind anunțul ați decis că vreți să faceți parte din echipa noastră așteptăm un apel la 060516065 sau expediați CV-ul la adresa electronică: hr@felicia.md.

E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть