Farmacist(ă) part time (Chișinău, Buiucani)

Grupul de companii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică și unită, să îți construiești o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îți oferă șansa de a te dezvolta profesional și personal, încearcă-ți șansa! Te așteptăm în echipa noastră!

OFERIM:

  • Salariu motivant;
  • Instruire și pregătire profesională continuă din partea companiei;
  • Posibilitate de creștere profesională;

CERINȚE:

  • Studii medii sau superioare în domeniul farmaceutic;
  • Experiența de lucru în domeniu va constitui un avantaj;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Eliberarea produselor farmaceutice și parafarmaceutice;
  • Acordarea de consultații și recomandări pacienților;
  • Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;

Dacă citind anunțul, ați decis că vreți să faceți parte din echipa noastră așteptăm un apel la 060516065 sau expediați CV-ul la adresa electronică: hr@felicia.md

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Dacă citind anunțul ați decis că doriți să faceți parte din echipa noastră așteptăm apelul dvs. sau să expediați un CV
E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть