Marketing Manager (8000-18000 mdl)

Midnight Works caută o persoană care să promoveze produsele companiei, în special jocurile și aplicațiile mobile.

Responsabilități cheie:

  • Elaborarea strategiilor și crearea campaniilor globale de promovare pentru atragerea utilizatorilor;
  • Analiza, optimizarea și raportarea eficienței campaniilor publicitare;
  • Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii;
  • Gestionarea conținutului și a campaniilor publicitare prin intermediul Facebook Ads, Google Ads, Mobile AdNetworks etc.

Competențe necesare:

  • Abilități analitice solide;
  • Bune abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Capacitatea de a compila, analiza și lucra cu seturi mari de date;
  • Experiență de lucru cu platformele de marketing Facebook, Google Ads, Mobile AdNetworks etc;
  • Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme promoționale;
  • Competențe de limba engleză A1-A2

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Curs complet de limba engleză;
  • Abonament la sala de sport;
  • Pizza party lunar în cadrul companiei;
  • O echipă tânără, prietenoasă și sociabilă;
  • Program de lucru de luni până vineri, 9.00-18.00;
  • Formare și asistență continuă;
  • Birou în sectorul Telecentru, o zonă bine situată, cu stații de transport public și locuri de luat masa în apropiere;
  • Un loc de muncă confortabil, cu o zonă de relaxare cu ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite.

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works
Web: https://midnight.works

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть