Compania ISC OM IUTECREDIT SRL angajeaza:

Expert în Creditare (Chișinău)

Compania Iute Credit este în constantă creștere și își mărește echipa care va participa la susținerea succesului nostru.

Căutam Experți în Creditare care vor asigura buna desfășurare a activității de Front și Back Office în domeniul creditării clienților persoane fizice, atât pentru creditarea propriu-zisă, cât și pentru operațiuni și sarcini similare.

Responsabilități principale:
- Preluarea cererilor de creditare de la clienți (prin telefon și în Front Office) , verificarea documentelor prezentate de client și executarea operațiunilor aferente: înregistrare date clienți, evaluare, semnare contracte, etc ( conform procedurilor companiei)
- Analiza cererilor de creditare și luarea deciziei aferente
- Efectuarea apelurilor de suport post-vanzare și de vânzare repetată spre clienți activi
- Prezentarea clienților în Fron Office sau la telefon a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie
- Procesarea și îndeplinirea eficientă a  sarcinilor primite

Cunoștințele și calitățile necesare:
- Dragostea față de clienți!
- Experiență de lucru în funcție similară  va fi un avantaj
- Experiență  în vânzări constituie un avantaj
- Tehnici de comunicare și negociere / vânzare
- Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul
- Orientare către client (abilitatea de a asculta, înțelege ți a satisface nevoile clienților)
- Cunoasterea buna a limbilor română  și rusă, cunoașterea limbii engleze va reprezenta un avantaj
- Utilizator al PC (Word, Excel)

Noi vă oferim:
- Loc de muncă în companie internatională, dezvoltare personală într-un mediu multicultural
- Pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, prânzuri plătite de companie)
- Salariu fix + sistem de bonusare
- Grafic de muncă - full time

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să primești de la lucru nu numai bani mari, dar și plăcere trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть