Recepționer de terminal poștal

Responsabilități cheie:

  • Încărcare, descărcare, colete către / de la mașini (volume mari)
  • Recepție - livrare de pachete la terminal
  • Scanare, sortare, etichetare, ambalare pachet
  • Contabilitatea coletelor în 1C

Cerințe pentru candidați:

  • Nivel ridicat de performanță
  • Eficiență
  • Disciplină
  • Responsabilitate
  • Executare
  • Dorința de a lucra într-un ritm dinamic
  • Experiență în depozit, experiență de lucru în 1C.

Mod de operare: interschimbabil (dimineața, ziua, schimbul de noapte)

Oferim:

  • salariu: de 10000 lei - pe mână (fix +% din producție)
  • lucru într-o companie internațională mare și în curs de dezvoltare dinamică
  • angajare oficială și respectare a garanțiilor sociale
  • condiții de muncă în conformitate cu standardele legale
  • și atmosferă prietenoasă

Candidații interesați sunt invitați să trimită un CV marcat „Recepționer de terminal” la e-mail: hrjob@novaposhtamd. mob.078672277

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть