Grupul Purcari Wineries este unul dintre cei mai importanți producători de vin din România, Moldova, Europa Centrală și de Est, deținând un portofoliu de patru branduri principale: Purcari, Bostavan, Crama Ceptura și Bardar.

Event Manager

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Suntem în căutarea unei persoane care va fi responsabilă de gestionarea și organizarea diferitelor tipuri de evenimente care vor avea impact asupra publicului țintă definit. Event Managerul se va asigura că evenimentele sunt eficiente, ținând cont de bugetul alocat și termenele în care acestea urmează a fi desfășurate. Event Managerul este perceput ca un manager de proiect care cunoaște tehnicile de marketing și de promovare a produselor, entuziast cu idei inovatoare și cu bune abilități de organizare.

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

  • Planificarea evenimentelor în funcție de cerințe, publicul țintă și obiectivele urmărite;
  • Propune idei / soluții pentru a asigura succesul evenimentului;
  • Elaborează bugetul pentru eveniment, asigură respectarea acestuia;
  • Gestionează acțiunile de promovare a evenimentului;
  • Asigură toată logistica pentru eveniment;
  • Asigură buna desfășurare a evenimentului, prin rezolvarea tuturor problemelor care pot apărea pe parcurs;
  • Organizează și gestionează expoziții pe piețele unde Compania este prezentă în scopul promovarii produselor existente și ale celor noi;
  • Elaborează și prezintă rapoarte post eveniment, analizează rezultatele, propunere și implementează acțiuni de îmbunătățire a activităților / rezultatelor evenimentelor.

Educație și experiență:

  • Experiență demonstrată în event management;
  • Abilități de gestionare a proiectelor;
  • Cunoștințe a tehnicilor de marketing pentru evenimente;
  • Cunoștințe avansate PC (MS Office);
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Excelente abilități de planificare și organizare;
  • Talentat în rezolvarea problemelor;
  • Orientare către client;
  • Spirit de echipă, abilități bune de leadership;
  • Capabil să gestioneze mai multe proiecte în același timp;
  • Flexibil;
  • Rezistent la stres.

Oferim:

  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic și plăcut de lucru;
  • Motivare competitivă.

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa hr@purcari.md

hr@purcari.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть