,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Electromontor/Электромонтажник

Cerințe:

• Persoană responsabilă, punctuală, muncitoare;
• Experiență la un post similar de minim 1 an (montaj de reţele electrice);
• Studii specializate în domeniu electrotehnic.

Responsabilităţi de bază:

• Citirea schemelor electrice simple;
• Montarea şi completarea cu echipament de protecţie a panourilor electrice;
• Executarea canalelor p/u cablu în beton;
• Montarea cablurilor;
• Instalarea prizelor, întrerupătoarelor, lustrelor şi a altor echipamente electrice.

Oferim:

• Sistem de salarizare motivant incepind cu 10 000 lei;
• Posibilitatea de majorare a salariului în dependență de volumul lucrărilor efectuate;
• Condiții comfortabile de muncă și oportunități de dezvoltare profesională;
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
• Pachet social complet, inclusiv bon de masa;
• Colectiv tînăr, energic si prietenos.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
                                                      e-mail: director@eltop.md
                                                            tel: 062043232
                                        Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
                                                    Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: director@eltop.md
Telefon: 062043232

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через