Electrical design (+20 000 lei) engineer

Compania "Policonstruct Engineering" SRL angajeaza:

Cerinţe şi abilităţi:

  • Studii superioare finisate în domeniu;
  • Cunoştinţe de utilizare a PC (Autocad, MS Office);
  • Responsabilitate, onestitate, corectitudine;
  • Capacitate de planificare şi control a activităţilor îndeplinite, lucru în echipă;
  • Cunoaşterea normativelor în vigoare (ПУЭ, ПТБ, СНиП, РД);
  • Experienţă în elaborarea proiectelor pe sistemele electrice, sistemelor de automatizare.

Activităţi şi responsabilităţi:

  • Elaborarea documentaţiei de proiect pe compartimente: alimentarea cu energie electrică;
  • Elaborarea documentaţiei tehnice de execuţie în conformitate cu standardele şi practicile actuale;
  • Elaborarea altor documentaţii tehnico-analitice în funcţie de necesitatea companiei.

Se oferă:

  • mediu de lucru profesionist, oportunitatea de dezvoltare a carierei
  • pachet salarial atractiv

Condiţii de lucru:
Ziua întreagă, 5 zile pe săptămînă

Dacă consideraţi că corespundeţi tuturor cerinţelor enumerate, vă rugăm să ne expediaţi CV-ul cu fotografie pe adresa de email: hr.reprezentant@yandex.ru

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть