Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești “JustConsult”S.R.L, este în căutarea unui coleg în calitate de:

Distribuitor reclamă

Descrierea postului/Responsabilități:
- Distribuirea materialelor publicitare în teritoriu;
- Informarea clienților despre serviciile companiei și beneficiile pe care le oferă compania în domeniul serviciilor pe perfectare a actelor românești;
- Informarea cât de posibil adecvată a potențialelor clienți;

Cerințe față de candidat:
- Studii medii;
- Aspect fizic plăcut;
- Persoană comunicabilă, energică, amabilă;

Oferta:
-  Salariu motivant;
-  Regim de muncă parțial: de la orele 8:00 până la 12:00;
-  Colectiv tânăr, prietenos și profesionist.

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md  ( indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 061137060.

E-mail: hr@justconsult.md
Telefon: 061137060

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть