Angajăm:

Diriginte de șantier

Program de lucru full time
Salariu de 10000-20000 lei
Experiență de cel puțin 3-6 ani
Studii medii de specialitate

Foarte important!!! Candidatul trebuie să aibă propria brigadă de construcții sau să o poată aduna într-un timp scurt!

Responsabilitățile postului:
- organizarea ciclului complet al lucrărilor de construcții și montaj;
- lucrul cu documentele normative, organizațiile de antrepriză;
- întocmirea și coordonarea graficelor de lucru;
- conducerea brigăzilor de construcții;
- relaționare cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
- întocmirea și completarea documentelor executorii (acte de constatare a lucrărilor ascunse, registre de lucrări, grafice de executare a lucrărilor);
- controlul calității și termenelor de executare a lucrărilor.

Cerințe:
- studii în domeniul construcțiilor industriale și civile;
- cunoștințe de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel (cunoștințe de ACad sunt binevenite), abilitate de a lucra cu devizele de cheltuieli;
- rezistență la stres, abilități de comunicare, punctualitate, responsabilitate;
- deținerea certificatului de atestare.

Oferim:
- post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
- posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare;
- multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;
- salariu de 10000-20000 lei.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr.id@mail.ru

E-mail: hr.id@mail.ru

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть