Cu ocazia extinderii Compania “Business Global Parc” producatorul marcii comerciale “IMC MARKET” distribuitor oficial excluziv de produse alimentare in Moldova, invita in echipa sa Director productie industria alimentara pentru reteaua de culinarii a companiei:

Director productie industria alimentara la rețea de magazine "IMC MARKET"

Responsabilitati:
- supravegheaza procesul de productie pentru respectarea parametrilor de calitate;
- raporteaza operativ catre seful ierarhic superior a stadiului realizarii programului de productie;
- asigura incadrarea in normele de consum, de materii prime, materiale, energie si combustibili;
- verifica documentele ce cuprind materialele de consumat in conformitate cu produsele de executat, existenta tuturor materialelor necesare si corectitudinea calitatii / cantitatii necesare in conformitate cu documentatia primita;
- asigura aprovizionarea cu cantitatile de materii prime si materiale prescrise in fise pentru executarea produselor in conformitate cu programul de executie stabilit;
- repartizeaza subordonatilor cantitatea necesara de materiale;
- urmareste respectarea folosirii eficiente a materialelor pentru incadrarea in normele de consum;
- programeaza modul de incadrare in consum si urmareste timpul de functionare activa a utilajelor pentru a elimina risipa de energie;
- evalueaza consumul si costurile de productie si propune solutii de imbunatatire;
- asigura securitatea in desfasurarea procesului de productie;
- indruma si pregateste personalul din subordine in executarea sarcinilor;
- urmareste respectarea de catre personalul din subordine a fiselor de post si a procedurilor specifice de lucru;
- propune solutii pentru echipamentele de productie.

Cerinte:
- studii superioare in ingineria produselor alimentare
- experienta intr-o pozitie similara in industria alimentara, reprezinta avantaj;
- abilitati de lucru in echipa, comunicare si organizare;
- abilitati de lider;
- cunostinte bune de utilizare PC;

Ce ofera compania:
- Siguranta si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Salariu in dependenta de cunostintele si abilitatile in domeniu, cu crestere in baza de eficacitatea muncii.
- Graficul de munca 9:00-18:00 Luni-Vineri
Daca sunteti persoana dinamica, orientata spre rezultat si vedeti realizarea personala prin cariera atunci va invitam sa faceti parte din echipa nostra.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: cadre@imc.md , indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

cadre@imc.md
+373 78803010

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть