Compania Mobvaro-M angajeaza:

Director Hotel

Responsabilități:
-Planificarea și gestionarea activității unității de cazare;
-Instruirea, organizarea, motivarea și controlul activității întregului personal din unitatea de cazare;
-Monitorizarea cheltuielilor şi respectarea bugetului alocat;
-Coordonarea organizării evenimentelor speciale şi festive;
-Controlul respectării regulilor pentru camerele de locuit și de operare
- Controlul calității serviciului pentru clienți.
- Soluționarea situațiilor de conflict și non-standard.
- planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea si controlul activitatilor hoteliere;
- elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor;
- dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului prin planificarea si coordonarea activitatilor de marketing si publicitate;
- asigurarea unei bune promovari si vanzari de servicii hoteliere;
- dezvoltarea relatiilor cu agentiile de turism;
- supervizarea utilizarii corespunzatoare a metodelor de fidelizare a clientelei;
- mobilizarea personalului din subordine in vederea mentinerii standardelor inalte ale serviciilor hoteliere oferite;
- urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor.

Beneficii:
-Posibilități de instruire și dezvoltare profesională;
-Mediu dinamic de lucru;
-Motivare competitivă;
-Pachet social deplin.
-Locul de munca este amplasat în or. Chișinău;
- Compania asigură alimentare.

Cerințe:
- Studii superioare sau speciale în turism/industria hotelieră.
- Experiența în industria hotelieră min 1 an;
- Experiență și abilități în organizarea eficientă a unei echipe;
- Fluență în limbile engleză, română și rusă (scris si verbal), cunoașterea unei alte limbi constituie un avantaj.
- Atitudine pozitivă și orientare spre client;
- Abilități excelente la PC
- Responsabilitate, dedicație si pasiune;
- cunoasterea pietei de produse hoteliere si a particularitatilor ei;
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
- capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: office.manager@mobvaro.md
Telefon de contact: 067402903 Daniela

Telefon:067402903 Daniela
E-mail: office.manager@mobvaro.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть