Compania „Orhei – Vit” SRL anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de:

Director filiala (fabrică de conserve)

Responsabilităţile principale:
- conducere activitatea fabricii de conserve;
- îndrumarea şi pregătirea personalului din subordine în executarea sarcinilor;
- repartizarea subordonaţilor a sarcinilor specifice posturilor respective;
- organizarea procesului de producţie pentru respectarea parametrilor de calitate;
- asigurarea respectării de către personalul din subordine a fişelor de post şi a procedurilor specifice de lucru;
- asigurarea aprovizionării cu cantităţile de materii prime şi materiale prescrise în fişe pentru executarea produselor în conformitate cu programul de executie stabilit;
- supravegherea încadrării în normele de consum, de materii prime, materiale, energie şi combustibili;
- organizarea folosirii eficiente a materialelor pentru încadrarea in normele de consum;
- analiza consumului, costurile de producere şi propune soluţii de imbunataţire;
- asigurarea securităţii şi sănătăţii în muncă în procesul de productie;
- elaborarea strategiei de dezvoltare a fabricii (buget pentru investiţii şi reparaţii capitale / curente);
- întocmirea dărilor de seamă specifice postului, inclusiv stadiu realizării programului de producere.

Studii, competenţe, abilităţi:
- studii superioare în ingineria produselor alimentare;
- experienta intr-o poziţie similară în industria alimentară, reprezintă avantaj;
- abilitatăţi de lucru în echipa, comunicare şi organizare;
- abilitati de lider;
- cunostinţe bune de utilizare PC;

Calităţi personale:
- creativitate;
- comunicabil;
- spirit de iniţiativă;
- încredere în sine;
- capacitate sporită de muncă;
- orientare către rezultate.

Oferim:
- angajare permanentă;
- timp de muncă deplin;
- pachet social atractiv;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com

E-mail: hr@orhei-vit.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть