Darwin nu este o simplă rețea de magazine de tehnică digitală. Darwin este un stil de viață!

Director Dezvoltare Rețea Darwin

Misiunea postului:

  • Dezvoltarea rețelei de magazine Darwin,
  • Menținerea magazinelor existente la standardul stabilit.

Beneficii:

  • Salariu fix + Bonusuri – pe baza unor indicatori de performanță,
  • Lucrul într-o echipă tânără și foarte dinamică,
  • Posibilitatea de creștere profesională.

Responsabilitățile postului:

  • Prospectarea pieții imobiliare și găsirea noilor locații pentru magazinele Darwin,
  • Negocierea condițiilor contractuale,
  • Calculul investițiilor necesare,
  • Coordonarea tuturor lucrărilor finale pentru lansarea magazinului,
  • Renegocierea contractelor pentru prelungirea termenilor de locațiune,
  • Coordonarea lucrărilor furnizorilor-terți pentru îmbunătățirea aspectului magazinelor existente,
  • Menținerea standartelor stabilite în magazinele existente,
  • Planificări dezvoltare magazine și lucrări curente,
  • Negocieri cu furnizorii pentru achiziții de bunuri și servicii pentru activitatea magazinelor.

Cerințe:

  • Studii superioare,
  • Experiența într-un post similar, constituie un avantaj,
  • Automobil personal;
  • Disponibil pentru deplasări în teritoriul R.Moldova;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul la adresa : hr@darwin.md  indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

hr@darwin.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть