SRL AGROPARC MANAGEMENT  angajeaza:

Director de Vanzari

Candidatii ideali:

  • Studii si experienta in domeniul economic, marketing.
  • Abilitati de comunicare verbale si in scris.
  • Atitudine pro-activa, initiativa si spirit de echipa.
  • Disponibili pentru calatorii frecvente.
  • Capaciatate de planificare si analiza.
  • Cunoașterea limbilor română, rusă. Engleza – un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Organizarea si optimizarea vanzarilor de produse Agricole si de Panificatie (biscuiti).
  • Stabilirea piețelor noi de desfacere.
  • Ce iti oferim
  • Pachet social complet, salariu atractiv, conditii bune de munca.
  • Oferim oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

CV-urile le asteptam la adresa de mail: adescalet@yahoo.com

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть