IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Director de Magazin la rețea de magazine "IMC MARKET"

Cerinte si responsabilitati:
-Coordoneaza activitatea magazinului in vederea cresterii vanzarii/profitabilitatii si a loializarii clientilor;
- Coordoneaza echipa aflata in subordine in scopul derularii eficiente a operatiunilor magazinului;
- Coordoneaza procesul de aprovizionare cu marfa pentru a pune la dispozitia clientilor stocuri de produse corespunzatoare, atat din punct de vedere calitativ, cat si cantitativ;
- Implementeaza strategia de marketing la nivelul magazinului si politica de preturi in scopul cresterii volumului vanzarilor in magazin;
- Coordonarea eficienta a echipei din subordine,
- Experienta in coordonarea unui magazin;
- Atitudine orientata catre client;
- Abilitati de negociere;
- Mod de lucru independent si orientat catre success;
- Dorinta de a se implica in ceea ce face si preluare de responsabilitate;
- Abilitati de organizare si comunicare;
- Capacitate de a lua decizii rapid, de delegare si coordonare a echipei din subordine;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Cunostinte de operare PC

Beneficii:
Pachet salarial atractiv si angajare oficiala

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică cadre@imc.md    sau apelati la numarul de telefon +373 78803010

cadre@imc.md
+373 78803010

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть