Compania „Paymaster” SRL  își mărește echipa de Reprezentanți Regionali. Dacă ești o persoană comunicabila, energica, cu aptitudine de convingere si lucru in grup, nu rata șansa.

Director comercial

Responsabilități de bază:
* Elaborarea planului de vânzări al companiei;
* Elaborarea strategiilor și politicilor de creștere continuă a volumului de vânzări;
* Organizarea activității de vânzări în companie și asigurarea îndeplinirii planului de vânzări.
* Elaborarea strategiilor de promovare a produsului și serviciilor oferite.
* Întocmirea dărilor de seamă și elaborarea rapoartelor cu propuneri în funcție de cerințele pieței;
* Organizarea activităților de planificare, analiză și gestiunea bugetului departamentului;
* Lucru strategic și vânzări active în prestarea serviciilor de plata
* Asistarea subordonatilor din subordine în implementarea obicetivelor acestora;
* Analiza pieței și a rentabilității pe categorii de produse.

Cerințe față de candidați:
* Studii superioare economice;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa
* Experiență în vinzari sau in calitate de Director cel puțin 3 ani;
* Capacități analitice și de convingere;
* Capacitatea de a seta obiectivele și de realizare ale acestora;
* Bune cunostințe de utilizare a PC-ului (Windows, MS Office, Internet, etc.);
* Automobil propriu si permis de conducere categoria B

Compania ofera:
• Angajare oficiala în cîmpul muncii.
• Salariu atractiv in urma discutie a interviului propriu zis
• Pachet social complet.
• Oportunitatea dezvoltarii într-un mediu de profesioniști, colectiv unit si productiv.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV prin e-mail: hr@paymaster.md  cu menţionarea postului dorit.

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть