Compania Mobvaro-M angajeaza:

Director comercial/export

Responsabilități de bază:
* Elaborarea planului de vânzări al companiei;
* Elaborarea strategiilor și politicilor de creștere continuă a volumului de vânzări;
* Organizarea activității de vânzări în companie și asigurarea îndeplinirii planului de vânzări.
* Elaborarea strategiilor de promovare a produselor și serviciilor oferite.
* Întocmirea dărilor de seamă și elaborarea rapoartelor cu propuneri în funcție de cerințele pieței;
* Organizarea activităților de planificare, analiză și gestiunea bugetului departamentului;
* Lucru strategic și vânzări active în segmentul B2B și B2C;
* Asistarea managerilor în implementarea obicetivelor acestora;
* Analiza pieței și a rentabilității pe categorii de produse.

Cerințe față de candidați:
* Studii superioare;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa, engleza – la nivel de comunicare;
* Experiență în domeniu similar cel puțin 3 ani;
* Capacități analitice și de convingere;
* Capacitatea de a seta obiectivele și de realizare ale acestora;
* Bune cunostințe de utilizare a PC-ului (Windows, MS Office, Internet, etc.);
* Cunoașterea pieței de desfacere din România va constitui un atu;
* Experiența în domeniul comercializării mobilierului va constitui un avantaj.

Garantăm:
* Posibilitate de creștere profesională;
* Salariu de la 10 000 lei;
* Pachet social integral;
* Oportunități de dezvoltare profesională;
* Un colectiv unit de profesioniști.

Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: office.manager@mobvaro.md
Telefon: 067402903 Daniela

VĂ RUGĂM SĂ TELEFONAȚI DE  LUNI PÂNĂ VINERI ÎNTRE ORELE: 09.00-17.00.

Telefon: 067402903
E-mail: office.manager@mobvaro.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть