Construct Arabesque este o companie specializată în distribuţia materialelor de construcţii şi finisaje, care face parte din grupul ARABESQUE ROMÂNIA.

Compania angajează:

Director Administrativ

  Compania angajeaza Director Administrativ

Responsabilitati:
- Planifica, conduce si coordoneaza activitatea organizatiei (parc auto , depozite , paza , etc)
- Asigurarea activitatii eficiente a tuturor subdiviziunilor din cadrul companiei .

Cerinte:
-Studii superioare (tehnice , transporturi )
-Cunostinte despre mecanica auto (avantaj)
- Experienta in domeniu minim  5 ani
-Experienta in administrarea unui parc auto (transport , marfa) (avantaj)
- Cunostinte operare   PC (Word, Excel, Outlook)
- Cunoasterea  limbelor   romana , rusa, engleza(avantaj)

Se ofera:
- Salariu pe masura competentelor profesionale;
- Conditii de munca legale, masina, telefon de serviciu;

Mai multe detalii veti afla la interviu.

Cei interesati pot trimite CV-ul si scrisoare de motivare in limba romana la adresa: it@arabesque.md

E-mail: it@arabesque.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть