Din grupul de companii Purcari Wineries PLC fac parte Vinariile Purcari, Bostavan, Bardar si Crama Ceptura (România). Noi apreciem Pasiunea, Dedicatia si Competenta profesionala, combinate cu un grad inalt de responsabilitate.

Digital Marketing Manager

Beneficii:

  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională
  • Atmosferă de lucru dinamică și provocatoare
  • Salariu fix + sistem de bonusare
  • Lucru într-o echipă creativă
  • Bugete mari și proiecte interesante
  • Asigurarea echipamentului necesar (tools, softs)
  • Oferirea tichetelor de masă

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de plasare și comunicare pentru piața internă și externă
  • Gestionarea paginilor de social media și coordonarea activității agențiilor de promovare
  • Elaborarea materialelor pentru presă sau parteneri (mape, comunicate, prezentări, newsletters etc.)
  • Elaborarea și implementarea strategiilor de conţinut pentru mediul online
  • Crearea campaniilor integrate de marketing (online și offline)
  • Analiza eficienței fiecărui canal de comunicare și optimizarea bugetelor investite
  • Colaborarea cu mass-media: pressa online, bloguri, TV, radio
  • Întocmirea rapoartelor de prezentare a eficienței campaniilor de marketing și a altor activități de promovare

Studii și experiență:

  • Studii superioare
  • Experienţă minim 2 ani în digital marketing/social media marketing
  • Comunicare scrisă și verbală în limbile română, rusă și engleză

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine  , iar noi te vom contacta.
Manifestă-ți creativitatea, NU expedia CV în format Europass:)
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через