Digital Marketing Manager

Compania Remark Imobil angajează:

Compania Remark Imobil anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Digital Marketing Manager.

Dacă aveți experiență  în domeniul Maketing-ului și/sau SMM, aplicati!

Responsabilități principale:

  • Generarea de idei pentru campaniile de marketing online și offline;
  • Analiza traficului pe website și elaborarea de rapoarte analitice;
  • Elaborarea și editarea conținutului textual, video pentru site;
  • Generare de idei, text în colaborarea cu Designer-ul companiei;
  • Crearea contentului pentru campanii de promovare  pe social media;
  • Construirea un brand puternic care contribuie la obiectivele noastre mari de creștere.

Cerinţele companiei:

  •  Studii Superioare în domeniul: Marketing/Științe ale comunicării,  constituie un avantaj
  •  Cel puțin 1 an experiență în marketing și într-o poziție asemănătoare
  •  Capacitate demonstrată de a dezvolta și coordona strategii de promovare și marketing
  •  Cunoașterea lucrului cu bazele de clienți etc.
  •  Comunicare fluentă în limbile română, engleză, rusă.

Ce oferim:
- Program de lucru full-time de la 9:00-18:00;
- Salariu competitiv;
- Bonusuri % pentru performante;
- Lucru in oficiu confortabil amplasat in centrul orasului;
- Dezvoltare profesională;

Expediati CV cu poza la adresa: hr@remark.md  sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0620-555-07

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!

hr@remark.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через