Angajăm:

Designer web (UI/UX)

Ai cam obosit de freelance și cauți un job creativ și călduț?
Darwin este în căutarea unui Designer talentat și ambițios!

Cerințe:
- Experiență într-o poziție similară minim 1 an (inclusiv freelance);
- Cunoștințe în software , design grafic (PS, Google Web Designer,  An, AI,);
- Dorință de a evolua rapid și de a realiza multe sarcini în paralel;
- Gust rafinat, cunoașterea tendințelor actuale în design.

Responsabilități:
- Elaborarea materialelor vizuale pentru promoții (bannere web);
- Elaborare interfețe ale paginilor web;
- Dezvoltarea în continuare a stilului corporativ și a punctelor de contact cu clienții.

Garantăm:
- Pachet salarial motivant;
- Lucru într-un mediu cu ultimele tehnologii și echipamente;
- Posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști și o companie competitivă, tânăra, în plină ascensiune.
- Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.

Trimite un CV la rabota@darwin.md   cu experiența ta în design și hai să evoluăm digital împreună!
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente
Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть