Designer grafician tipografie

Angajam:

Artpoligraf SRL, tipografie și furnizor de obiecte promoționale cu o experiență de peste 10 ani pe piață din Moldova, caută să-și mărească echipa cu un Grafician profesionist.

Candidatul ideal:

  • cunoștințe și experiență solidă în Photoshop, Adobe Illustrator sau CorelDRAW, (cu accent pe grafică publicitară de poligrafie);
  • experiență minim 1 an pe un post similar
  • cunoașterea proceselor tehnologice implicate în producția publicitară reprezintă un avantaj
  • abilități de prelucrare a imaginilor foto, de corecție culoare, decupare, adaptare la scară
  • originalitate, imaginație, meticulozitate, capacitatea de a respectă termene limită;
  • simț artistic, noțiuni de compoziție, cromatică și echilibru;

Descrierea jobului:

  • crează design-ul grafic în Adobe Illustrator, Photoshop sau CorelDRAW;
  • execută și prelucrează materiale specifice producției publicitare: cărți de vizită, etichete, broșuri, pliante, flyere, printuri de mari dimensiuni, imprimari pe diverse suporturi;
  • pregătește, adaptează și verifică tehnic materialele conform parametrilor specifici în procesele tehnologice de prinț digital, prinț de mari dimensiuni, serigrafie, tampografie, transfer termic, cutter-plotter, laminator, etc.;
  • interacționează cu clienții la preluarea comenzilor, precum și pe parcursul prelucrării materialului, până la predarea comenzii.

Beneficii:

  • șansă de a lucra într-o echipă tânără și prietenoasă
  • posibilitatea de dezvoltare profesională
  • se oferă salariu motivant și bonusuri lunare.
  • echipamente IT de ultimă generație

Descrierea companiei

Suntem o tipografie ce activează pe piață din Moldova, cu o experiență de peste 10 ani. Promptitudinea, serviciile şi design-ul de o calitate superioară, precum şi un excelent raport calitate-preţ sunt ceea ce ne recomandă drept lider în acest domeniu de activitate.

Dacă ești persoana potrivită, trimite CV-ul tău la adresa hr@artpoligraf.md și te vom contacta pentru informații suplimentare.

E-mail: hr@artpoligraf.md
Telefon: 079433573

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть