Angajăm:

Depozitari (IT producția) - URGENT!

Descrierea postului:
- Evidența strictă a eliberării mărfurilor de la depozit către client;
- Introducerea informației în programa 1C;
- Îndeplinirea sarcinilor plasate de superior;
- Primirea mărfurilor și înregistrarea în programa.

Cerințe față de candidat:
- Studii medii de specialitate;
- Experiență în domeniul va constitui un avantaj;
- Cunoștințe de operare a calculatorului 1C-va constitui un avantaj;
- Cunoașterea limbilor romînă și rusă;
- Persoană punctuală, atentă, onestă.

Oferim:
- Grafic de lucru: de luni – vineri de la ora 9.00-18.00, sîmbăta - peste o săptămînă de la ora 10.00 pînă la 14.00, duminica zi de odihnă;
- Salariu atractiv;
- Pachet social deplin;
- Cantină cu reducere de 30%;
- Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la Departamentul Resurse Umane pe adresa hr@ultra.md  cu specificarea postului.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через