Depozitar

Compania Rileton Group, specializată în producerea echipamentului tehnic angajează:

Depozitar

Locație: str. Industrială

Responsabilități-cheie:
- Gestionarea serviciului depozit;
- Primirea, eliberarea și evidența mărfurilor în depozit (programul 1C);
- Responsabil de efectuarea inventarierilor și controalelor;
- Planificarea amplasării mărfurilor în depozit;
- Asigurarea ordinii și integrității mărfurilor în depozit;
- Respectarea procedurilor interne;
- Efectuarea lucrului in conformitate cu politica companiei, legislatia si normele de tehnică securităţii muncii specifice locului de muncă.

Cerințe:
* Experiența de lucru pe un post similar de cel puțin 1 an;
* Cunoașterea limbilor româna și rusa la nivel de comunicare;
* Cunoaștere programului 1C;
* Onestitate, seriozitate și corectitudine.

Îți oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp, de la 7000 lei;
• Un mediu de lucru eficient.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu indicarea postului la adresa electronică: prohr.work@gmail.com

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr. 133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

E-mail: prohr.work@gmail.com

E-mail: prohr.md@gmail.com
Telefon: 068055639

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через