Completator mărfuri | Hamal

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută,  alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Suntem importatori de marfă și distribuitori locali. Asiguram condiții moderne de lucru, volum de lucru asigurat, activitate stabilă, posibilitate de crestere atat profesional cat si salarial.

Oferim:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social
  • Salariul de la 10 000  lei - 14 000 lei (salariul net)
  • Tichete de masa - 60 lei/zi
  • Premii oferite de sărbători
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
  • Uniformă de muncă.

Responsabilități:

  • Încărcarea, descărcarea mărfurilor din transport
  • Aranjarea mărfurilor ambalate pe stilaje în depozit
  • Completarea cu produsele necesare a comenzilor și pregătirea comenzilor, conform solicitărilor.

Ești candidatul potrivit:

  • Dacă ești energic, responsabil și atent
  • Ești în condiții fizice bune
  • Te implici în activitate cu seriozitate

Grafic de lucru:

  • Luni - vineri 08.30.-18.00
  • Sâmbăta 08.30 -13.00

Adresa oficiului: mun. Chișinău, com. Trușeni, str. Calea Ieșilor 28/2.
Pentru mai multe detalii, sunați la numerele de telefoane, indicate mai jos: 078770461 sau 078770616.
E-mail: cv_hr@grossell.com.

Telefon: 0787 70 461, 0787 70 616
E-mail: cv_hr@grossell.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть