În legătură cu dezvoltarea reţelei comerciale anunțăm postul vacant de:

Depozitar

Cerințe:

  • Experiență în domeniu, constitue un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Responsabil, prezentabil și atent la detalii
  • Cunoașterea MS Office (Excel), programul 1C (avantaj)

Responsabilitățile postului:

  • Primire–predare, păstrarea și evidența stocurilor de marfă
  • Organizarea și participarea la inventarieri regulate
  • Participarea la pregătirea și furnizarea comenzilor

Oferim:

  • Lucru într-o companie de succes
  • Salariul motivant și achitat la timp
  • Echipă activă, tînără și dinamică

Aplică CV-ul cu poză, la adresa de e-mail: hr@nextmarket.md  , indicînd postul la care candidați.
Pentru detalii ne puteţi contacta la nr. 067604037

E-mail: hr@nextmarket.md
Telefon: 067604037

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть