COQUETTE este un brand de încălțăminte născut în Moldova, ce oferă cele mai stilate modele de încățăminte de dame la prețuri accesibile. Lanțul de magazine COQUETTE se dezvoltă atât pe plan național cât și internațional.

Depozitar

Responsabilități:
- Manipularea mărfii din gestiune (recepție, eliberare, aranjare, etc)
- Recepția și eliberarea mărfii conform actelor
- Răspundere materială

Cerințe față de candidat:
- Responsabilitate, corectitudine, capacitate de a lucra în echipă.
- Cunoștințe de bază operare PC.

Ce oferim:
- salariu motivant
- perspectivă de creștere

Dacă iți doresți să devii parte a echipei COQUETTE te invităm să ne contactezi:
Tel: +373 68180963
coquettemoldova@gmail.com
Doar candidații care au fost selectați vor fi invitați la un interviu.
Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть