Angajăm:

Depozitar Service Centru Darwin

 Beneficii:
- Lucru într-o echipă tânără, dinamică şi competitivă;
- Posibilităţi de instruire şi dezvoltare profesională;
- Salariul motivant în dependenţă de performanţe.

Responsabilități:
- Recepționează marfa la depozitul Service Centrului;
- Evidența zilnică a stocului de mărfuri;
- Predarea mărfii (pieselor de schimb) către meșteri;
- Gestionarea termenilor de reparație;
- Monitorizarea rebutului, evaluarea calității pieselor.

Cerințe:
- Studii medii, profil tehnic;
- Bune cunoștințe de operare PC; Cunoaștere aprofundată a componentelor gadgeturilor;

- Experiența în domeniul dat prezintă un avantaj;
- Responsabilitate, atenție, punctualitate, sociabilitate, onestitate, sîrguință, atenție la detalii.

 Ești interesat? Atunci trimite CV-ul la adresa de email : rabota@darwin.md  , indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://darwin.md/talente

rabota@darwin.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть