Sef Depozit

Compania Volta angajează:

Sef Depozit

Cerinţe:

  • Experienta in functie similiara minim 1 an;
  • Cunoasterea domeniului electro-tehnic, constituie un avantaj;
  • Persoană activă, pozitivă și cu inițiativă;
  • Abilităţi de comunicare si responsabilitate;
  • Persoană harnică şi punctuala.

Responsabilităţi:

  • Intretinerea bunurilor materiale a companiei in stoc conform cerintelor;
  • Evidenta operatiunilor de receptionare, pastrare si eliberare a marfurilor;
  • Participare la procesul de verificarea stockului si a facturilor;
  • Participa la inventariere.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social complet, inclusiv bon de masa și un salariu motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:

Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть