Angajează:

Depozitar - Asistent specialist piese de schimb

Cerințe:
- Studii tehnice în domeniul transportului auto;
- Cunoașterea limbii engleze sau germane este binevenită;
- Bune cunoștiințe de operare PC;
- Capacități analitice, abilități de comunicare;
- Deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- Disciplină, responsabilitate, capacitatea și dorința de a munci, atenție la detalii.

Responsabilitățile postului:

- Participarea activă în gestionarea stocurilor pieselor de schimb;
- Realizarea activităților logistice (recepționarea, plasarea, eliberarea, inventarierea pieselor de schimb);
- Oferirea consultațiilor privind piesele de schimb și plasarea comenzilor planificate și a celor urgente pentru piesele de schimb solicitate.

Compania oferă:
- Pachet social complet;
- Remunerarea salarială în funcție de nivelul de calificare și capacitățile candidatului;
- Posibilitatea de a urma un program specializat de instruire în Republica Moldova și în străinătate.

Vă rugăm să expediați CV-ul Dvs. la adresa electronică: office@porsche.md   sau service@porsche.md , specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați.
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Войти через