ROGOB te provoacă la un nou job!

Deflaxator carne si subproduse

Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Deflaxator carne si subproduse

responsabilitățile tale:
- să cunoști procesul de deflaxare a cărnii;
- să răspunzi de încărcarea și buna utilizare a capacităților liniei de dezosare si tranșare;
- să deflaxezi şi să pregătești carnea conform recepturilor stabilite;
- să respecți tehnologiile de execuție și instrucțiunile de exploatare și întreținere a mijloacelor de mică și medie mecanizare;
- să păstrezi inventarul și utilajul;
- să menţii igiena şi curăţenia în zona de lucru;
- să raportezi despre produsele neconforme;

 ce așteptăm:
- studii medii sau medii incomplete
- experiență anterioară (avantaj)
- fluență în limbile română și rusă
- atenție, pro-activitate

ce oferim:
- carieră într-o companie în expansiune continuă;
- pachet salarial și social stimulativ;
- mediu de lucru dinamic;
- orar flexibil;
- transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, contactează-ne la numărul de telefon 060 685 551 și îți oferim toate detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: hr@rogob.md  sau telefona la 060 685 551

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть