Fujikura Automotive MLD este companie Japoneză în domeniul Automotive -  de asamblare a cablajelor auto. Activăm pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016. Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Database Inginer in Departamentul Inginerie

CERINȚE DE BAZĂ:
1.  Studii universitare tehnice completate
2.  Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu spre avansat
3.  PC, MS Office - avansat
4.  Programe de specialitate ca: AutoCad, SolidWorks - mediu, nivelul avansat este un avantaj
5.  Atenție sporită la detalii și rezistență la stres.

RESPONSABILITATI:
*Realizarea si actualizarea fisierului de configurare de proces care contine toate firele si materialele necesare pentru fabricarea unui cablu
*Codificarea, documentarea si verificarea fiecarei referinte cerute de client
*Realizarea instructiunilor pentru operatori
*Configurarea parametrilor de proces
*Gestionarea schimbarilor din proces
*Identificarea cerintelor specifice produsului
*Analiza sarcinilor primite de la client pentru dezvoltarea produsului si comunicarea cu echipele implicate in proiect
*Urmarirea si respectarea termenelor de proiect, sustinerea implementarii corecte a proiectului si rezolvarea problemelor care apar
 *Realizarea verificarilor si a validarilor modificarilor aduse.

OFERIM:
- Pachet social complet din prima zi de angajare
- Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30
- Transport gratuit
- Creștere profesională.

Asteptam CV-ul Dvs la adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com

Mulțumim!

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть