Angajăm:

Customer Support

Candidatul ideal
- Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare);
- Cunoştinţe avansate de limba Romana (scris si vorbit) – Obligatoriu;
- Cunostinte de limba Engleza constituie un plus;
- Abilităţi de operare PC (MS Office, aplicatii Web);
- Experienta in serviciul de asistenta clienti(chat, telefonic, email);
- Capacitate de gestionare a situatiilor dificile intr-o maniera politicoasa si profesionala.

Descriere job, responsabilități
- Preia apelurile clientilor;
- Preia sesizarile clientilor si gaseste solutii pentru rezolvarea lor;
- Introduce in sistem sesizarile telefonice initiate de client;
- Furnizeaza informatii despre produsele si serviciile companiei;
- Ofera suport clientilor in procesul de efectuare a comenzilor;
- Solicita si verifica setul de documente necesare de la furnizori / clienti;
- Ofera suport celorlalte departamente din cadrul companiei, in special departamentului de vanzari;

Beneficii
- Pachet salarial atractiv care reflecta responsabilitatile
- Un mediu flexibil, multicultural, orientat spre rezultate, specific unei companii inovative.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через