PfB Collection, companie de colectare a datoriilor angajează :

Customer Care

Responsabilități:
- Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei;
- Gestionarea apelurilor telefonice, e-mail-urilor, corespondenţei; reclamaţiilor, sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor;
- Gestionarea dosarelor clienţilor;
- Desfăşurarea activităţii de monitorizare a clienţilor: evidenţa contractelor, facturilor, altor documente;
- Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată;
- Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie;
- Sustinerea prezentarilor pentru clienți;
- Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei.

Cerinţe față de candidat:
- Studii superioare: marketing, drept, economie, relații internaționale;
- Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres;
- Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati;
- Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor;
- Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office, Internet;
- Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent;

Condiții oferite:
- Salariu competitiv;
- Întreg pachetul social;
- Creștere pe plan personal si profesional;
- Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.

Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@pfbc.md

mun. Chişinău, str. Alba Iulia, 75

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть