Compania “PfB Legal Consulting” fondată în anul 2009, fiind specializată în recuperarea datoriilor. Pe parcursul acestor ani suntem în topul firmelor pe piața Republicii Moldova, oameni care fac mai mult decât business, punem umărul la dezvoltarea viitorului.

Invită candidaţi pentru ocuparea funcţiei vacante:

Customer Care

Responsabilități:
- Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei;
- Gestionarea apelurilor telefonice, e-mail-urilor, corespondenţei; reclamaţiilor, sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor;
- Gestionarea dosarelor clienţilor;
- Desfăşurarea activităţii de monitorizare a clienţilor: evidenţa contractelor, facturilor, altor documente;
- Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată;
- Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie;
- Sustinerea prezentarilor pentru clienți;
- Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei.

Cerinţe față de candidat:
- Studii superioare: marketing, drept, economie, relații internaționale;
- Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres;
- Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati;
- Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor;
- Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office, Internet;
- Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent;

Condiții oferite:
- Salariu competitiv;
- Întreg pachetul social;
- Creștere pe plan personal si profesional;
- Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.

Faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să aplicaţi CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@pfbc.md

Telefon: 060654544 (Natalia)

mun. Chişinău, str. Alba Iulia, 75

www.pfbc.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть