Cusător | Cusătoreasă

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate.

Anunț de Angajare - Cusător / Cusătoreasă.

Locație: Chișinău, Moldova.

Profilul Candidatului:

  • Experiență sau cunoștințe solide a operațiunilor la mașina de cusut;
  • Abilitatea de a lucra cu precizie și atenție la detalii;
  • Capacitatea de a urma instrucțiunile de lucru și de a respecta standardele de calitate;

Responsabilități:

  • Coaserea croiurilor pentru mobila moale folosind mașinile de cusut;
  • Respectarea standardelor de calitate in ceea ce privește finisarea și aspectul final al produsului;
  • Urmărirea și respectarea instrucțiunilor de lucru;
  • Îndeplinirea la timp al planului de lucru stabilit;

Oferta:

  • Salariu: 12000 - 18000 lei lunar;
  • Salariul va fi stabilit funcție de competențele și aptitudinile candidatului.

Beneficii:

  • Mediu de lucru stabil și echipă prietenoasă;
  • Oportunități de creștere în cadrul companiei.

Cum să Aplicați:
Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Cusătoreasă ”, sau apelați la Nr. De telefon: 079437770 sau 078057772.

Telefon: 079437770 / 078057772
Е-mail: hr@tandem.md
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть