Șofer-Curier cu bus personal (bază medie și lungă)

Responsabilități de bază:

  • transport de mărfuri pe teritoriul Chișinău și suburbiile;
  • încarcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
  • lucru cu documentele însoțitoare;
  • lucru cu aparatul de casă și crearea rapoartelor.

Cerințe:

  • capacitatea de a lucru cu documentele însoțitoare;
  • cunoașterea Chișinăului și regiunilor apropiate;
  • experiență de lucru ca curier/expeditor reprezintă un avantaj;
  • cunoașterea limbilor române și ruse;
  • capacitatea de a comunica cu clienții;
  • profilul mașinii: Mercedes Sprinter, Ford Tranzit.

Amplasarea locului de muncă: or. Chișinău, str. Voluntarilor 15.

Oferim:

  • salariu de la 15 000 lei pana la 30 000 lei;
  • angajare oficială cu asigurarea tuturor normelor sociale;
  • condiții de muncă confortabile și atmosferă prietenoasă.

Rugam pe toți care sunt interesați să ne telefoneze pe numărul: 078672277.

E-mail: hrjob@novaposhta.md
Telefon: 078672277

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть