Angajăm:

Curier cu automobil personal salariu 8000 lei

Compania oferă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- pachet social integral;
- compensarea cheltuielilor pentru combustibil (din calculul 8 litri la 100 km, benzina standart 95, or 8 litri la 100 km diesel, or 15 litri la 100 km gaz);
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice în interes de serviciu;
- program de lucru flexibil: 3 zile lucrătoare urmate de 3 zile de repaus , orele prestate peste program se remunerează suplimentar
- salariu de 8000 lei
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tînără și energică;

Responsabilități:
- livrarea de flori și compoziții către clienți;
- livrarea în costum clasic, camasa alba si cravata sau papion (care poate fi oferit de companie, doar în cazul sumei compensate din primul salariu);
- prezentarea la clienți în costume tematice în perioada sărbătorilor (de exemplu, în costum de Moș Crăciun în timpul sărbătorilor de iarnă).

Cerințe:
- deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- deținerea unui automobil personal;
- experiență în conducerea autovehiculelor de cel puțin 1 an;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- atitudine amabilă față de clienți;
- dorința de a munci;
- experiența într-un post similar este binevenită.

Calități personale:
- conștiinciozitate;
- capacitate sporită de muncă;
- responsabilitate;
- punctualitate;
- onestitate;
- sociabilitate.

Candidații care corespund tuturor cerințelor enumerate sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: job@cadourionline.md

CV-ul trebuie să conțină mențiuni privind marca și modelul automobilului.

În mesaj specificați postul pentru care aplicați și salariul dorit, în caz contrar CV-ul nu va fi luat în considerare.
Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть