Croitor/ croitoreasă (manual)

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova, anunță concurs pentru următoarea poziție:

Firma de producere a confecțiilor din tricotaj, brandul Vasconi, angajează Croitori/ croitorese

Cerințe:

  • Studii profesionale de profil;
  • Experiență în meseria de croitor articole de îmbrăcăminte minim 2 ani;
  • Responsabilitate, seriozitate, ordonanță.

Responsabilități:

  • Croirea manuală a produselor vestimentare după configurația șabloanelor;
  • Abilitate de a utiliza mai multe tipuri de utilaj din secția de croire;
  • Îndemînarea/corectitudinea cu care execută taitura;
  • Disciplină muncii și comportamentală;
  • Atle responsabilități ce rees din funcția dată.

Se oferă:

  • Angajare oficială;
  • Pachet social inclus;
  • Condiții bune de lucru;
  • Salariu motivant

Graficul de lucru:

  • Luni-vineri;
  • De la 8 pînă la 17 cu pauză de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să sune la numărul de telefon 078222290

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Telefon: 078222290
E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть