Angajăm:

CRM & Marketing Specialist

Pentru compania noastra angajam CRM & Marketing Specialist cu background in marketing și cunoștințe aprofundate de analiză a datelor.

Descrierea jobului:
• Moderarea si intretinerea retelelor de socializare: stabilirea si gestionarea relatiilor premanente cu abonatii si cresterea numarului lor, conform planului stabilit
• Generarea, editarea, publicarea și distribuirea continutului publicitar zilnic (text, imagini, video sau HTML originale) pentru promotiile produselor Artgranit – rame si blaturi de bucatarii..
• Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei in relatii cu diferitele institutii.
• Scrierea textelor promotionale si creative, cu atentie stricta in detalii, gramatica si expresie,
• Construirea și executarea campaniilor CRM prin intermediul platformei noastre de marketing.
• Gestionarea rapoartelor CRM și performanța generală pe bază săptămânală, lunară și ad-hoc;
• Utilizați cunoștințele acumulate prin analiză pentru a optimiza și îmbunătăți inițiativele CRM
• Planificarea și livrarea strategiilor CRM în cadrul companiei, încurajând retenția / reactivarea clienților și loialitatea clienților.
Cerințe:
• Studii superioare
• Cunoasterea limbilor Romana, Rusa la nivel avansat și a limbii Engleza la nivel de comunicare.
• Pasiune și experiența în SMM și copywriting
• Cunoasterea principiilor de marketing, servicii clienți și relații publice
• Abilitati excelente de scris, atât creatic cât și persuasiv
• Empatie
• Abilitatea de a lucra în mod independent, cu instrucțiuni minime
• Capacitatea de a lucra în echipa
• Dorința de perfectionare și creștere continua
• Capacitatea de gândire analitică, cu abilități de rezolvare a problemelor, orientată spre detalii, practică, meticuloasă;
• Proactiv în identificarea problemelor și a proprietății pentru a le rezolva;
• Abilitatea de a lucra în mod independent și de a funcționa și ca jucător de echipă, pentru a respecta termenele interne;
• Capabil să lucreze într-un mediu dinamic, să gestioneze mai multe proiecte, să îndeplinească termenele limită, să poată prioritiza în mod corespunzător și să răspundă rapid și creativ unei probleme, cu o atitudine deschisă și pozitivă.

Ce va oferim noi:
• Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri periodice
• Echipa de profesionisti și colectiv prietenos
• Angajare oficiala: pachet social complet și asigurare medicala
• Implicare în proiecte din diverse domenii creative
• Oficiu în centrul orașului

Un candidat pentru acest rol va avea o competență puternică, o curiozitate fundamentală a tendințelor datelor și trebuie să demonstreze o analiză inovatoare pentru validarea oportunităților de afaceri.

Dosarul de angajare va fi expediat prin e-mail la adresa info@artgranit.ro  sau la numarul de telefon +37368655568.
Dosarele sunt așteptate până la 1 august 2019

E-mail: info@artgranit.ro
Telefon: +37368655568

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть