Angajăm:

Coregraf - dansuri moderne

Grupul Cultural Artistic "Planeta Clounella" si "Liga Robotilor" - activează pe piața de cultură, artă și divertisment a Republicii Moldova din 2013. Tindem să dezvoltăm domeniul în care activăm cu pasiune prin realizarea proiectelor locale cu impact asupra tinerei generații, precum și evoluției profesionale pe plan internațional.
Căutăm persoane talentate și profesionale în domeniile în care activăm, dacă rezonați cu aspirațiile și misiunea grupului cultural te invităm în colectivul nostru.
Informaţie mai multă despre proiectele în care vei fi implicat poţi afla accesând  www.repertoriu.clounella.md     - Directia Spectacole Teatrale pentru Copii; www.spectacole.ligarobotilor.md  ; www.trupa.clounella   și www.catalog.ellabella.md      - Direcția Petreceri Private EllaBella.
Responsabilități principale:

  • Organizarea și dirijarea activității de predare-învățare;
  •  Utilizarea materialelor didactice corespunzătoare;
  • Identificarea şi valorificarea posibilităţilor de învăţare ale
  • Asigurarea formării competenţelor specifice disciplinei;
  • Elaborarea instrumentelor de evaluare ;.
  • Aprecierea cantitativă şi calitativă a rezultatelor;
  • Alcătuirea dansurilor.

Cerințe față de candidat:

  •  Studii în domeniu.
  • Experiență minimum 2 ani în domeniu;
  • Persoană pozitivă, dinamică, rezistentă la stres;
  • Deprindere rapidă a ritmului și regulilor din cadrul organizației;
  • Cunoașterea fluentă a limbii romane și ruse;
  • Bune abilităţi interpersonale, de comunicare şi de prezentare;

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică, tînără și sociabilă;
  • Posibilitatea de a te dezvolta pe plan profesional și de a acumula experiență necesară în domeniu;
  • Posibilitatea de a avea un salariu atractiv (se va negocia la interviu);

CV-ul + foto transmiteți pe adresa cadre2ag@gmail.com       cu menționarea postului "COREGRAF - DANSURI MODERNE ".
CV-urile incomplete nu vor fi analizate.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через