Darwin

Copywriter Ro/Ru

Responsabilități:
- Scrierea textelor ce descriu produsele companiei în mod original și persuasiv;
- Elaborarea unui conținut structurat și atractiv pe site-ul companiei;
- Cercetarea concurenților, studierea tendințelor pieței.

Cerințe:
- Creativ, sociabil și cunoascător al trendurilor online;
- Abilitatea de a scrie conținut ușor de citit și ușor de înțeles;
- Abilități excelente de gestionare a timpului;
- Atenție maximă la detalii și gândire analitică;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Experiența anterioară în copywriting este binevenită;
- Creativitate și vocabular bogat.

Beneficii:
- Oportunități pentru creștere și dezvoltare profesională;
- Echipă dinamică de profesioniști;
- Reducere de angajat;
- Libertate de afirmare și posibilitatea de dezvoltare personală.

Daca ești curios și vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul la adresa: rabota@darwin.mdindicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

rabota@darwin.md

forward

Darwin в соцсетях

Контактная информация

Chisinau, str. Bucuriei 1/6
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть