Angajăm:

Copywriter (Lucru la distanță)

Dacă ești o persoană creativă, dinamică și dorești să-ți transformi pasiunea pentru scris într-o sursă de venit, te provocăm să faci parte din echipa noastră!

Se elaborează un proiect nou, datorită căruia suntem în căutare unor noi persoane în calitate de Copywriter (beauty).

Responsabilități:
- Verificarea, ajustarea și actualizarea articolelor ce ține de produsele companiei;
- Descrierea esențială și creativă a produselor în limba română;
- Scrierea textelor pentru promovarea produselor prestate de către companie.

Cerințe față de candidat:
- Disciplină, creativitate și bună organizare;
- Excelență în navigarea pe web și procesarea informației;
- Cunoașterea limbii române și a limbii ruse la nivelul gramatical în scris - avansat;

Ce oferim noi:
- Noi perspective de dezvoltare;
- Evoluție continuă pe plan profesional;
- Program de lucru flexibil;

Deci Foc la ghete :)

Pentru a obține postul vacant aplică CV-ul la adresa: alinacebanu002@gmail.com
Sau puteți să ne contactați la numărul de telefon: +37368275299

Succes ;)

E-mail: alinacebanu002@gmail.com
Telefon: +37368275299

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть