Studio Webmaster – lider în domeniul IT din Moldova, companie cu capital moldovenesc (cu ceea ce ne mândrim), lider în domeniul soluțiilor IT pentru afaceri.

Experiență pe piața IT mai mult de 10 ani. Printre clienții noștri sunt cele mai mari companii autohtone și internaționale.

Copywriter (lucru la distanța)

Studio Webmaster se afla in cautarea unui copywriter talentat!

Dacă sunteți o persoana responsabilă, aspirați la indeplinirea calitativă a muncii, sunteți gata să primiți noi cunoștințe, doar in așa caz puteți deveni parte a colectivului nostru!

https://ru-ru.facebook.com/studiowebmastermd   - NOI PE FACEBOOK!!!

Avantajele companiei:
- Lucrul într-un birou confortabil, la str. Miron Costin 15 (în centrul sectorului Riscani)
- Studii complexe, formare avansată (traning-uri, seminare cu specialiști);
- Achitarea salariului la timp;
- Pachet social + livrare prânz la birou;
- In  birou este instalată o mașină automată de cafea;
- În oficiu este frigider cu mâncare;
- Compensare de 50% la sala de sport;
- Compania oferă: Playstation, aparat de joc, fotbal de masă, darts etc.;
- După 6 luni de activitate in companie, oferim posibilitatea de achiziționa tehnică, in tranșe;
- În birou există o bibliotecă cu cărți moderne pentru citire;
- Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope a companiei "Autoshina";

Responsabilitati:
- Traducerea textelor din rusă în română.
- Scrierea articolelor pentru site web.
- SEO texte.
- Scrierea articolelor pentru Mass Media.
- Cunoașterea tematicii IT, SEO etc.

Cerințe de bază:
- Experiența în domeniul de copywrite.
- Studii în domeniu (Jurnalism, Filologie, Limbe străine).
- Limba română perfectă.
- Cunoașterea limbii ruse.
- Punctualitatea.
- Responsabilitatea.
- Respectarea deadline-ului.
- Abilitatea să scrieți texte la diferite teme.

Ce oferim noi:
- Lucru la distanța.
- Salariul decent.
- Fluxul stabil de lucru.

Solicităm candidații, care corespund cerințelor de mai sus, să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: job@webmaster.md
In scrisoarea indicati poziția și salariul dorit, în caz contrar, CV-ul dvs. nu va fi luat în considerare.
Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu individual.
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Copywriter (rom)

Simpals • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Copywriter EN/RU (Marketing)

Unifun • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть