Copywriter (limba engleză)

Angajăm:

Crowdo.net este o companie IT modernă care activează în domeniul optimizării SEO. Suntem specializați atât în SEO Full Stack, cât și în prestarea serviciilor individuale de Link building. De mai bine de 4 ani oferim serviciile noastre clienților din întreaga lume.

În prezent, căutăm un angajat cu cel puțin 6 luni de experiență în copywriting pentru un post cu normă întreagă. Oferim salariu stabil și perspective de creștere în carieră.

Cerințe:

  • nivel de engleză C1-C2 conform standardelor CECRL;
  • perseverență;
  • aptitudini de time management;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • dorință de creștere și dezvoltare.

Reprezintă un avantaj:

  • experiența de lucru în domeniul copywriting-ului de la 6 luni;
  • experiența de lucru în domeniul Link building;
  • ambiția, dorința de a obține rezultate și de a avea venituri mari.

Responsabilități:

  • scrierea de texte scurte (600 de caractere cu spații), cu linkuri către site-ul clientului, care vor fi publicate pe forumuri online;
  • verificarea constantă a rezultatele muncii voastre, înștiințând managerii despre acestea.

Oferim:

  • salariu competitiv - 700 USD;
  • oportunitatea de a lucra cu proiecte interesante și creative pe piețele externe și de a vă perfecționa nivelul de engleză;
  • angajare pe bază de contract;
  • manageri raționali și deschiși la minte;
  • echipă tânără și atmosferă plăcută;
  • program de lucru: full-time 5/2;
  • oportunități de creșterea în carieră;
  • posibilitatea de a studia SEO & Link building și de a învăța o profesie de viitor în domeniul online, urmând cursul fondatorului companiei.

Așteptăm CV-ul la adresa de e-mail: hr@crowdo.net.

Telefon: 060784000
Persoana de contact: Natalia
E-mail: hr@crowdo.net
Web: https://Crowdo.net

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть